Te fundit

4 ide te thjeshta se si te krijojme nje website per Marketing Online


Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/bonitechnology/public_html/armandoboni.com/wp-content/plugins/wp-auto-affiliate-links/aal_engine.php on line 230
Qellimi kryesor i nje faqeje interneti qe perdoret per marketing online eshte te krijoje nje lidhje midis konsumatorit dhe prodhuesit. Normalisht materialet qe perdoren per komunikim eshte teksti, foto, video dhe grafika te ndryshme. Por kjo asnjehere nuk eshte e mjaftueshme, gjithmone ka vend...
Vazhdo leximin

Sarica Hali


Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/bonitechnology/public_html/armandoboni.com/wp-content/plugins/wp-auto-affiliate-links/aal_engine.php on line 230
  Sarica Hali eshte nje punim per nje firme turke qe tregton tapeta per cami ne disa qytete turke dhe ne Maqedoni....
Vazhdo leximin

Metropol Dershaneleri


Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/bonitechnology/public_html/armandoboni.com/wp-content/plugins/wp-auto-affiliate-links/aal_engine.php on line 230
  Metropol Dershaneleri eshte nje nga web faqet kryesore te Firmes ku kam punuar per 4 vjet. Eshte bere nje punim i plote....
Vazhdo leximin

Metropol Publications


Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/bonitechnology/public_html/armandoboni.com/wp-content/plugins/wp-auto-affiliate-links/aal_engine.php on line 230
  Metropol Publications eshte nje punim i bere me Prestashop . Nje dyqan multifunksional per te shitur librat e publikuar nga Metropol. Jane bere modifikime te shumta ne template dhe modules. Punimet: Web Design Template +  Shkrim i nje moduli per pagesa me karte...
Vazhdo leximin

Fillimi i shkolles


Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/bonitechnology/public_html/armandoboni.com/wp-content/plugins/wp-auto-affiliate-links/aal_engine.php on line 230
Gjate veres kam qene shume i zene me pune dhe projekte, dhe ky eshte shkaku i vetem qe skam patur shume kohe per te shkruajtur ketu ne blogun tim personal. Por besoj qe ne ditet ne vazhdim do jem me i rregullt dhe do...
Vazhdo leximin

Si te fitojme baclink ne menyre te lehte


Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/bonitechnology/public_html/armandoboni.com/wp-content/plugins/wp-auto-affiliate-links/aal_engine.php on line 230
Ata qe merren me website e kuptojne  qe backlink per nje website eshte vitamina e saj, jo nje gje e domosdoshme por kur perdoret atehere faqja juaj do jete me e forte dhe per rrjedhoje do jete me lart ne renditjen ne google (SERP )....
Vazhdo leximin
Deutsche Deko
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/bonitechnology/public_html/armandoboni.com/wp-includes/functions.php on line 4757