Deprecated: Required parameter $url follows optional parameter $slug in /home/bonitechnology/public_html/armandoboni.com/wp-content/plugins/simple-link-cloaker/inc/class-wpsc-db.php on line 34

Deprecated: Required parameter $url follows optional parameter $slug in /home/bonitechnology/public_html/armandoboni.com/wp-content/plugins/simple-link-cloaker/inc/class-wpsc-db.php on line 59

Deprecated: Required parameter $length follows optional parameter $after in /home/bonitechnology/public_html/armandoboni.com/wp-content/themes/point/functions.php on line 468
Metropol Publications | E-shop | Armando Boni | Web Design - PHP - SEO - Adsense - Faqe Interneti

Metropol Publications

 

metropol publications
metropol publications

Metropol Publications eshte nje punim i bere me Prestashop . Nje dyqan multifunksional per te shitur librat e publikuar nga Metropol. Jane bere modifikime te shumta ne template dhe modules.

Punimet: Web Design Template +  Shkrim i nje moduli per pagesa me karte krediti + Modifikime ne sistem + SEO.

Pasi u be re-modelimi i faqes dhe punim ne seo shitjet e librave u rriten ne me shume se 800% !

Online Demo Ketu

Sending
User Review
0 (0 votes)

Leave a Reply

| Electrical Services Hertfordshire

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/bonitechnology/public_html/armandoboni.com/wp-includes/functions.php on line 5279