Te fundit

Mega Holdings Albania – PROactiveAlbania

MEGA HOLDINGS NE SHQIPERI Mega Holdings Albania ne Shqiperi eshte perhapur nga disa djeme qe kane studjuar ne Turqi ne dege te ndryshme, Nga degat ushtarake deri tek universitetet private apo shteterore. Rreziku qe u kanoset nga Mega Holdings Balkan Te rinjte e mashtruar...
Vazhdo leximin

8 Rregullat e arta per SEO Backlinks

1. Perdorni fjale kyçe te ndryshem Nje nga rregullat kryesor kur krijoni backlinks per faqen tuaj eshte te perdorni nje variete te gjere per keywords qe do i shtoni backlink. Ju mund te perdorni sinonime ose shkurtime te fjales kyçe. Si pershembull, “SEO” “Search...
Vazhdo leximin

Web Design ne 2 aspekte te ndryshme

Kur bëhet fjalë për web design fjala e parë që të vjen në mendje është fjala “sukses”. Por nje website nuk mund të arrije sukses vetem me designin e saj. Ka shume faktore të tjere sic është SEO dhe Social Media dhe keto faktore...
Vazhdo leximin

Perse W3C eshte i rendesishem?

Qellimi i krijimit te nje website eshte ti ofroj vizitoreve te saj informacione rreth asaj qe ju publikoni ne faqen tuaj. World Wide Web Consortium (W3C) eshte nje consortium nderkombetar i cili vendos standarted e web’it per kodimin ne HTML dhe CSS. Gjithashtu ata...
Vazhdo leximin

Pergatitja e nje websiti ashtu sic duhet

  Arsyeja e pare qe perdoruesit e internetin vizitojne faqen tuaj eshte sepse ata kerkojne informacione. Nese ju ne faqen tuaj te internetit keni informacione te mjaftueshme dhe bindese rreth produktit ose sherbimeve tuaja gjasat qe keta perdorues do kerkojne nga ju per kete...
Vazhdo leximin
Deutsche Deko
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/bonitechnology/public_html/armandoboni.com/wp-includes/functions.php on line 4755