Kategori: Personale

Fillimi i shkolles


Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/bonitechnology/public_html/armandoboni.com/wp-content/plugins/wp-auto-affiliate-links/aal_engine.php on line 230
Gjate veres kam qene shume i zene me pune dhe projekte, dhe ky eshte shkaku i vetem qe skam patur shume kohe per te shkruajtur ketu ne blogun
Read More

ja na iku dhe Webday 2010 Tirana :)


Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/bonitechnology/public_html/armandoboni.com/wp-content/plugins/wp-auto-affiliate-links/aal_engine.php on line 230
Ne takimin e vjetshem te Webday nuk kisha mundesi te shkoja por kete vit jam ne shqiperi dhe kisha rastin me te mire per te marre pjese ne
Read More
Deutsche Deko
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/bonitechnology/public_html/armandoboni.com/wp-includes/functions.php on line 4757